Kontakt

Start » Kontakt

Kontakty ZMiUW w Olsztynie

ul. Partyznatów 24
10-526 Olsztyn
tel.: (89) 521 71 00
fax: (89) 521 71 01

Imię i NazwiskoStanowiskoE-mailTelefon
Niemirowicz-Sobiech Magda Kierownik Działu Inwestycji m.niemirowicz-sobiech@remove-this.zmiuw.pl  89 527 119
Markunas Katarzyna Specjalista k.markunas@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 115
Rogowska AleksandraSpecjalistaa.rogowska@remove-this.zmiuw.pl  89 5217 117
Urbański Artur Inspektor a.urbanski@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 117
Behrendt-Brzezińska Edyta Specjalista e.brzezinska@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 115
Zielińska Katarzyna Inspektor k.zielinska@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 117
Stanny Magdalena Inspektor m.stanny@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 115
Podgórski Wojciech Inspektor nadzoru i OTNw.podgorski@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 117
Ptak PiotrPodinspektorp.ptak@zmiuw.pl89 5217 117
Imię i NazwiskoStanowiskoE-mailTelefon
Rudnicka Alicja Główny specjalista a.rudnicka@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 116
Grygorowicz Anita Starszy Specjalista a.grygorowicz@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 116
Imię i NazwiskoStanowiskoE-mailTelefon
Chmielewska Sylwia         Główny Specjalista ds. kadrowych s.chmielewska@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 105
Senderowska Joanna    Inspektor  j.senderowska@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 105
Imię i NazwiskoStanowiskoE-mailTelefon
Dziurdź Jerzy Kierownik działu j.dziurdz@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 113
Telszewska Krystyna Z-ca kierownika działu k.telszewska@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 113
Robak Michał Inspektor m.robak@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 114
Marta Samsel Specjalista m.samsel@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 112
Rostek Krzysztof Inspektor k.rostek@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 131
Burzacki Jerzy Elektryk- konserwator
Imię i NazwiskoStanowisko
Ostrowski Maciej P.o. kierownika działu m.ostrowski@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 111
Zawadzki Zbigniew Specjalista z.zawadzki@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 131
Turowski Kamil Inspektor k.turowski@remove-this.zmiuw.pl

89 5217 111

Delegacz Paweł Podinspektor p.delegacz@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 111
Imię i Nazwisko Stanowisko Email Telefon
Wyszkowska DamaraGłówny Księgowyd.wyszkowska@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 104
Czerwiński PrzemysławSpecjalistap.czerwinski@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 107 
Słodkowski GrzegorzSpecjalistag.slodkowski@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 106
Fijuk MariaSpecjalistam.fijuk@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 106
Jeznach EwaInspektore.jeznach@remove-this.zmiuw.pl  89 5217 106
Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon
Horyd Bożena Kierownik Działu b.horyd@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 120
Świtaj Paulina Inspektor p.switaj@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 123
Felka Szymon Inspektor s.felka@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 123
Pasztaleniec Katarzyna Inspektor do spraw obsługi kancelaryjnej sekretariat@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 100
Najmowicz Wojciech    Kierowca
Imię i NazwiskoStanowiskoE-mailTelefon
Kulkowski Grzegorz Specjalistabhp@remove-this.zmiuw.pl89 5217 121
Imię i NazwiskoE-mailTelefon
Kowalczyk Bonifacy b.kowalczyk@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 131
Imię i NazwiskoStanowiskoE-mailTelefon
Bałtronowicz TomaszInformatykadministrator@remove-this.zmiuw.pl 89 5217 122

Oddziały rejonowe

Adresy rejonowych oddziałów:

Nazwa: E-mail:Telefon:
Rejonowy Oddział w Bartoszycach
ul. Grota Roweckiego 1, 11-200 Bartoszyce
bartoszyce@remove-this.zmiuw.pl (89) 762-24-63
Rejonowy Oddział w Działdowie
ul. Grunwaldzka 21, 13-200 Działdowo
dzialdowo@remove-this.zmiuw.pl (23) 697-25-56
Rejonowy Oddział w Ełku
ul. Kajki 10, 19-300 Ełk 
elk@remove-this.zmiuw.pl (87) 610-03-07
Rejonowy Oddział w Giżycku
ul. Łuczańska 1, 11-500 Giżycko
gizycko@remove-this.zmiuw.pl (87) 428-42-89
Rejonowy Oddział w Gołdapi
ul. Żeromskiego 8A, 19-500 Gołdap 
goldap@remove-this.zmiuw.pl (87) 615-10-46
Rejonowy Oddział w Mrągowie
ul. Widok 7, 11-700 Mrągowo 
mragowo@remove-this.zmiuw.pl (89) 741-36-12
fax:(89) 741-81-03
Rejonowy Oddział w Nidzicy
ul. Olsztyńska 28, 13-100 Nidzica 
nidzica@remove-this.zmiuw.pl (89) 625-28-98
Rejonowy Oddział w Olsztynie
ul. Kościuszki 37A, 10- 503 Olsztyn 
olsztyn@remove-this.zmiuw.pl (89) 533-66-68
Rejonowy Oddział w Ostródzie
ul. Sienkiewicza 13, 14-100 Ostróda 
ostroda@remove-this.zmiuw.pl (89) 646-52-51
Rejonowy Oddział w Piszu
ul. Warszawska 21, 12-200 Pisz 
pisz@remove-this.zmiuw.pl (87) 423-31-92
Rejonowy Oddział w Szczytnie
ul. Sobieszczańskiego 24, 14-100 Szczytno
szczytno@remove-this.zmiuw.pl (89) 624-30-92
 (89) 624-30-46